Něco málo o mně

Ebby se narodila 19.5.2011 v chovatelské stanici pana Petra Studeníka "Black Petrs" otci Backhills I like It a matce Gal in Blue Black Petrs.

Narodily se celkem 3 holky - Eileen, Eavee a Ebby.

Eileen je nedaleko v Lovčičkách u Brna, což je bezva a holky se navštěvují.

Eavee jela do zahraničí - na Slovensko, takže s tou se možná potká někdy na výstavě.

Mamča "Garča" se o holky vzorně starala a díky péči "babi Hanky" dostala Ebby ty nejlepší základy slušného chování.

Své potřeby nedělala doma, ale jen venku na travičce, po příchodu z venku čekala u dveří na otření pacek, granulky co dostala byly do chvilky vymetené.

A takovou fotodokumentaci hned od narození nemá taky každý. Díky moc za vše a jsme moc rádi, že s Ebby jsme získali i bezvadnou přítelkyni.

Stýkáme se často a moc rádi - Ebby si pohraje a vyřádí s mamčou, pomazlí s babi Hankou a my probereme co nového se událo.

Domů jsme si Ebby přivezli 16.7.2011 a v tu chvíli se nám vrátil život zpět do starých kolejí - život se psem.

/V červnu 2011 nám zemřela v 11 letech na rakovinu kokří fenka Sára - náš první pes. Kdyby nebyla Sára tak skvělá, pohodová a hodná jak byla

asi už by jsme si dalšího psa nepořizovali. Sára byla modrý bělouš z chovatelské stanice paní Bendové " Z Mendlova náměstí". Byla námi všemi milovaná

a nikdy na ni nezapomeneme./

V červenci se začalo vše motat kolem tohoto psího mimina. Po každém probuzení ji honem vzít do naruče a letět ven na travičku, být stále ve střehu - kterou

kytku si "zase" vybrala na hraní a k totální likvidaci. 

Ebby je velmi bystrá, učenlivá a dělá nám jen radost. Nejraději tráví čas v lese a volné přírodě nebo na hřišti za školou se "svými" kamarády.

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.